:::: MENU ::::

uczestników

konfiguracje trasy

kibiców na trasach

niezapomnianych chwil
  • Mar 07 / 2015

Trening Rajdowy Szombierki Wiosna 2015

Rozpoczęcie Wiosny z MotorSport Bytom – trening rozpoczynający nasz sezon 2015. Odbędzie się na znanym kompleksie sportowo rekreacyjnym T.S. Szombierki Bytom. Gwarantujemy wielką dawkę emocji i adrenaliny zarówno dla zawodników jak i kibiców!

 

Nadchodząca impreza rozegrana zostanie na dwóch odcinkach o długości 1,5km, czyli tak jak na poprzednich imprezach, odwracamy start z metą. Liczba przejazdów każdej z tras jest nieokreślona, jeździmy tak długo, jak pozwoli na to czas. Ograniczeniem jest liczba samochodów, która została obniżona względem poprzednich zawodów do 35 załóg. Aby obniżyć koszty treningu, pomiar czasu będzie na stoper, lub we własnym zakresie. Jak to zwykle bywa, impreza będzie bardzo medialne „nakręcona”. W między czasie przejazdów, odbędzie się wspólne grillowanie.

Dla kibiców, przygotowaliśmy coś, na co zawsze brakuje czasu na zawodach. Odbędzie się Co-drive oraz Drift-Taxi, czyli możliwość przejechania się  samochodem rajdowym lub driftingowym. Przejażdżki będą płatne, w cenie 20zł, więcej informacji na ten temat podamy wkrótce. Dla ciekawych, budowy takich samochodów, będzie otwarty i darmowy park maszyn, będzie można przypatrzeć się rozwiązaniom, zastosowanych w pojazdach oraz porozmawiać z kierowcami i pilotami.

Ciekawą atrakcją, będzie również pożegnanie marzanny, w zupełnie nowy, rajdowy sposób…

Chętnych do wzięcia udziału w treningu zapraszamy na podstronę ZAWODNICY» ZAPISY, gdzie znajduje się procedura zgłoszeń, terminy wpłat, regulamin oraz zgłoszenie.

Kibiców prosimy o przypomnienie sobie rad jak zachowywać się podczas rajdu, dostępnych na naszej stronie KIBICE.

 Zapraszamy również do kliknięcia „Dołącz” na naszym wydarzeniu na portalu facebook.pl 

Baner-trening-wiosna-2015Wróć na stronę główną

Facebook