:::: MENU ::::

uczestników

konfiguracje trasy

kibiców na trasach

niezapomnianych chwil
  • Gru 05 / 2014

Bytomianin w 52 Rajdzie Barbórka!

6 grudnia licencjonowany zawodnik z Bytomia, Rafał Kulka wystartuje już po raz drugi w prestiżowym rajdzie pod nazwą „52 RAJD BARBÓRKA” w Warszawie. Wraz ze swoją pilotką Anetą Marcol otrzymali numer startowy 75. Samochód, jakim wystartują jest małe i szybkie, Citroen C2 w wersji R2 MAX ma ponad 190 koni mechanicznych, przy stopniowo niskiej wadze tego samochodu, pozwala uzyskać dobre osiągi. Rafał nastawia się na maksymalny atak na wynik w swojej klasie, aby dostać się na Kryterium Asów na Karowej, czyli najbardziej widowiskowego odcinka specjalnego tego rajdu.

 

Rafał Kulka nie będzie miał prostego zadania, w swojej klasie liczącej 16 załóg, są zawodnicy, którzy regularnie startują w Rajdowym Pucharze Polski. Bytomianin wsiądzie pierwszy raz do takiego samochodu, więc musi szybko się do niego przyzwyczaić.

Liczymy na jak najlepszy wynik naszego mieszkańca!

Patronat nad załogą obejmuje MotorSport Bytom, organizacja rajdowa w Bytomiu, która będzie relacjonować na żywo zmagania na profilu facebookowym www.facebook.com/MotorSportBytom

Kierowcy będą się ścigali już od samego rana, natomiast przejazdy ul. Karową rozpoczną się ok. godz. 17. OS Karowa będzie możliwy do oglądania w telewizji.

Lista zgłoszeń:

http://www.barborka.pl/dokumenty/52RB_zgloszen.pdfWróć na stronę główną

Facebook