:::: MENU ::::

uczestników

konfiguracje trasy

kibiców na trasach

niezapomnianych chwil
  • Cze 11 / 2015

4 Szombierki Rally Sprint 2015 – INFO

Po dłuższej przerwie, wracamy z kolejną edycją, bo już 4 cyklu imprez pod nazwą Szombierki Rally Sprint!
Tym razem przygotowaliśmy całkowitą nowość! 4 impreza będzie rozgrywana na 2 odcinkach specjalnych o łącznej długości 22,5km z czego 10,5 km oesowych.  Dojazdówka jest bardzo prostym i krótkim przejazdem między oboma terenami. Tym sposobem zwiększamy ilość zawodników do ponad 75!

Pozwala to również na zakończenie zawodów i rozdania pucharów około godziny 15:30. Po rozdaniu, będzie możliwość treningu dla chętnych, bez pomiaru czasu wyłącznie na OS Szombierki Stadion.

W tym czasie odbędą się również konkursy oraz przejazdy Co-Drive lub Drift-Taxi dla kibiców, a czas ten będzie umilać piknikowa atmosfera wraz z muzyką w tle oraz dostępnym dla wszystkich cateringiem.

Zapisy trwają od 10 Czerwca, przypominamy, że są podane 3 terminy wpłat, a gwarancja udziału jest przelew na konto organizatora. Jeśli lista zamknie się przed czasem, nie będzie możliwości zapłaty wpisowego na miejscu. Do dnia 14 czerwca opłata będzie wynosić 160 PLN, po tym terminie do ostatniego weekendu przez zawodami 170 PLN, a w dzień przed zawodami i w dniu zawodów 180 PLN. Zmienił się również numer konta względem poprzednich imprez, prosimy na to zwrócić uwagę!

Zawodnikom przypominamy o przeczytaniu regulaminu! W tym roku wprowadziliśmy parę poprawek oraz nowości. Pierwsze zapisy dotyczą Waszego bezpieczeństwa. Kaski ochrone dla załogi muszą być używane w sporcie samochodowym lub posiadać homologacją drogową. W obowiązkowym wyposażeniu samochodów musi być minimum jedna gaśnica 1kg z metalową opaską (zaleca się montaż w zasięgu rąk załogi).

Kolejną sprawą jest naklejanie reklam w dniu zawodów. Po badaniu kontrolnym, każda forma reklamy na samochodzie musi być uzgodniona z organizatorem „pod rygorem kary finansowej”, czyli auto jest w takim samym stanie na zawodach jak na badaniach kontrolnych.

W tym roku dajemy szansę dla większej ilości osób do zdobycia wymarzonych trofeów. Jedna załoga możne zgłaszać się w jednej klasie! Wysłuchaliśmy również waszych próśb odnośnie silników motocyklowym, dlatego też samochody wyposażone w te silniki startują w klasie 4 razem z pojemnościami powyżej 2000 cm3, silnikami turbodoładowanymi oraz diesla.

Przypominamy również o sprawnym odbiorze administracyjnym, prosimy wszystkie załogi o wcześniejsze przygotowanie dokumentów do okazania oraz przynoszenia gotowych podpisanych formularzy zgłoszeń. Dla osób nie mających dostępu do wydruków, będą przygotowane czyste egzemplarze w biurze zawodów, te osoby prosimy o wcześniejsze przyjście i wypełnienie, tak aby wszystko poszło sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Godziny w harmonogramie czasowym są obowiązkowe i niezmienne dla wszystkich (w szczególnych przypadkach decyduje organizator).

Procedura zgłoszeń, terminy wpłat, regulamin, zgłoszenie dostępne są na stronie www.motorsport.bytom.pl/zapisy

Dostępna jest również dla Was interaktywna mapa bazująca na serwisie mapy.google.pl dostępna poniżej…Wróć na stronę główną

Facebook