:::: MENU ::::

uczestników

konfiguracje trasy

kibiców na trasach

niezapomnianych chwil
  • Lis 08 / 2015

2 Bytomska Barbórka 2015

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym otwieramy listę zgłoszeń do 2 Bytomskiej Barbórki 2015. Wszystkie informacje na temat rajdu, znajdziecie w dziale „ZAPISY”.

Wzorem poprzedniego sprintu, czeka na was ponad 2,5km trasa, w części bardzo szybka, ale również techniczna, przejeżdżana czterokrotnie w jedną stronę. Na samym końcu imprezy planujemy show na zakończenie sezonu, więcej informacji podamy niebawem.

Są pewne zmiany względem poprzednich naszych imprez m.in.

Harmonogram czasowy przesunęliśmy o godzinę.

W związku z jedną próbą sportową na terenie zamkniętym, dopuszcza się wystartowaniu załogi na zmianę – prosimy w takim wypadku o wypisaniu dwóch zgłoszeń oraz uiszczenia podwójnej wpłaty oraz zaznaczenia w zgłoszeniu o tym fakcie.

Dodaliśmy nową klasę markową Fiat 126p  – w przypadku zgłoszenia się minimum 4 Fiatów 126p z fabrycznie montowanym silnikiem. Klasa Cento Rally ograniczona jest do pojemności 1242 cm3.

Zmiana miejsca Biura zawodów oraz miejsca Odprawy dla zawodników.

Sprawdzanie dokumentów będzie odbywać się w biurze zawodów, a nie tak jak wcześniej miało to miejsce podczas Badania Kontrolnego.

Do Badania Kontrolnego prosimy przystępować z wypełnionym formularzem  oraz z odpowiednio oklejonym w numery i reklamy pojazdem. Prosimy zwrócić uwagę na wzór naklejania, który znajduje się w regulaminie.

Po badaniu kontrolnym, stan wizualny samochodu nie może ulec zmianie, głównie tyczy się to dodatkowych reklam. Nie zastosowanie się do tego punktu i nie usunięcie reklam umieszczonych po BK skutkuje natychmiastowym wykluczeniem z zawodów. Przypominamy, że organizatorzy posiadają identyfikatory lub kamizelki odblaskowe. Jeśli widzisz osobę podszywającą się pod organizatora, która proponuję reklamę na samochodzie – zgłoś to w biurze zawodów.

Za zgłoszone przez policje wykroczenie drogowe – Wykluczenie.

Prosimy również o porządek w parku maszyn, za zaśmiecanie będą dawane upomnienia.  Na terenie całej imprezy są kosze na śmieci, również w parku.

Plakat-Barborka2015Wróć na stronę główną

Facebook