:::: MENU ::::

uczestników

konfiguracje trasy

kibiców na trasach

niezapomnianych chwil
  • Cze 16 / 2016

1 Runda SRC 2016/17 – zapisy rozpoczęte!

Witamy po dłuższej przerwie, po wielu trudach rozpoczynamy puchar, składający się z 3 rund, które odbędą się w 2016r. oraz jednej rundy, która odbędzie się w 2017r. Pierwszą rundę z cyklu Szombierki Rally Cup 2016/2017 zaplanowaliśmy na 26 Czerwca. Rywalizacja będzie miała miejsce na znanym terenie T.S. Szombierki Bytom – Stadionie GKS-u Szombierki. Trasa będzie liczyć 2,5 km i pokonywana zostanie czterokrotnie. Nie zabraknie szybkich partii i części bardziej zręcznościowej. Przebieg trasy zostanie udostępniony 2 dni przed zawodami.

Zapraszamy do zgłaszania się, wszystkie informacje znajdziecie w dziale Rajdy > Zapisy.

Lista zgłoszeń aktualizowana jest w miarę możliwości, codziennie w godzinach 20-22.

Przypominamy o wysyłaniu wypełnionego zgłoszenia (wystarczą same dane, bez podpisów zawodników) na naszego maila info@motorsport.bytom.pl – sam przelew wpisowego nie będzie brany pod uwagę na liście zgłoszeń. Podpisy zawodników wymagane są tylko na wydrukowanym i wypełnionym zgłoszeniu, które trzeba oddać nam w dniu zawodów, w biurze rajdu.

Maksymalna ilość zawodników podczas tej rundy, to 60 miejsc, które liczymy że zapełnią się i rywalizacja będzie bardzo zacięta.

Więcej szczegółowych informacji będziemy podawać na naszych facebookowych stronach: Motorsport Bytom oraz Szombierki Rally Cup. Zachęcamy do zapraszania swoich znajomych do polubienia naszych stron, jak również wcięcia udziału w wydarzeniu na portalu facebook: Szombierki Rally Cup 2016/17 – 1 Runda // MotorSport Bytom.


 Wróć na stronę główną

Facebook